Aktualności › Powiatowe Igrzyska Szkół Średnich w tenisie stołowym chłopców

W piątek 13 grudnia 2019 roku odbyły się w CEZiU „Kopernik”  Powiatowe Igrzyska Szkół Średnich w tenisie stołowym chłopców. W zawodach wzięło udział 6 drużyn z Powiatu Wyszkowskiego. Nasza szkoła wystawiła drużynę w składzie: Bartosz Wojtaszek klasa IV TCG; Dawid Kamiński klasa IV TCG; Kamil Molski klasa I TBg i Jakub Szymański klasa II TH pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Grzegorza Siemienowskiego.

Uczniowie ze „Skłodowskiej” znowu okazali się bezkonkurencyjni. Stanęli na najwyższym podium i otrzymali puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Wyszkowskiego pana Jerzego Żukowskiego. Indywidualnie  również byliśmy najlepsi:
1 miejsce zdobył Dawid Kamiński;
3 miejsce Kamil Molski
5 miejsce Bartosz Wojtaszek.

Gratulujemy naszym mistrzom.