Aktualności › spotkanie z przedstawicielami Uczelni Techniczno-Handlowej im. H.Chodkowskiej

W dniu 7.11.2019 w ramach doradztwa zawodowego i w trosce o przyszłość edukacyjno – zawodową maturzystów naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie, tym razem z przedstawicielami  Uczelni Techniczno-Handlowej im. H.Chodkowskiej w Warszawie. Spotkanie to składało się z 2 części, którą stanowiły: prezentacja uczelni oraz warsztaty na temat Autoprezentacji, które poprowadził dr. Jerzy Walkowiak, wieloletni wykładowca Uczelni oraz praktyk w tej dziedzinie.
Uczniowie mieli okazję poznać ofertę tej uczelni by następnie przejść do tematu AUTOPREZENTACJI.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE DORADZTWO ZAWODOWE - SIĘDZIEJE..

ZDJĘCIA W GALERII