Aktualności › IX Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego W Szachach

W ramach obchodów odzyskania Niepodległości Polski w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej- Curie odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego W Szachach. Organizatorami a zarazem propagatorami turnieju byli dyrektor szkoły Marian Popławski, starosta powiatu wyszkowskiego Jerzy Żukowski, wicestarosta Leszek Marszał oraz Akademia Umiejętności Pan Hilary. O godz. 12 wszyscy uczestnicy turnieju odśpiewali Hymn Narodowy wyrażając w ten sposób swoje patriotyczne przywiązanie do Ojczyzny jak i upamiętniając rocznicę odzyskania Niepodległości.  Szkołę reprezentował Cezary Maciorowski, Karol Wołynko oraz sześcioro uczniów.

Opracował Cezary  Maciorowski