Aktualności › „Znam powiedzenia i przysłowia

W ramach obchodów ogólnopolskiej akcji „Październik  Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych” nasza biblioteka przeprowadziła konkurs dla uczniów klas I pod hasłem „Znam powiedzenia i przysłowia.  Jego celem było zmotywowanie młodzieży do poszerzania wiedzy na temat przysłów i powiedzeń polskich. Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów. Wszyscy z dużym zaangażowaniem i cierpliwością  układali przysłowia z rozsypanek wyrazowych. Na wyniki konkursu miały wpływ czas wykonania zadania i ilość ułożonych haseł.

Wyniki konkursu:
Miejsce   I – Pergół Julia kl. I LLG