Aktualności › "Projekt Erasmus+"- Spotkanie informacyjne z rodzicami

W dniu 21.10.2019 odbyło się spotkanie informacyjne dla rodziców uczestników Projektu. W spotkaniu uczestniczyli: dyrektor Marian Popławski, koordynator Projektu Elżbietą Mańko oraz opiekun Bogusława Pawelska-Kozon. Spotkanie miało na celu poinformowanie rodziców o Projekcie i jego założeniach, sprawach związanych z wyjazdem, w tym zakwaterowaniu, wyżywieniu, miejscach stażu oraz organizacji pośredniczącej, Europa Training. Bogusława Pawelska-Kozon przedstawiła zgromadzonym prezentację multimedialną nt. Projektu, celów i spodziewanych rezultatów. Przedstawiła kwestie przygotowania do stażu. Omówiła temat podróży, wymagań związanych z podróżą i pobytem za granica, przedstawiła Instytucję Partnerską. Zostali też przedstawieni opiekunowie uczniów. Koordynator Projektu, Elżbieta Mańko zebrała informacje nt zdrowia uczniów oraz przedstawiła inne kwestie merytoryczne związane z Projektem. Dyrektor szkoły, pan Marian Popławski poruszył sprawy finansowania Projektu, ubezpieczenia uczniów itp., oraz odpowiadał na pytania związane z udziałem uczniów w Projekcie. Spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Rodzice wyrażali wielką radość i wdzięczność z udziału ich dzieci w Projekcie i  zagranicznym stażu.
Więcej informacji w zakładce ERASMUS+