Aktualności › ERASMUS+ Przygotowania do wyjazdu na zagraniczny staż ruszyły pełną parą.

W dniu 10.10.2019r.odbyło się spotkanie organizacyjne uczestników Projektu, wyłonionych na drodze konkursu w Procesie Rekrutacji, z koordynatorem panią Elżbietą Mańko oraz opiekunem uczniów, panią Bogusławą Pawelską – Kozon.
Spotkanie miało na celu omówienie spraw związanych z wyjazdem, w tym wypełnienie ankiet dotyczących oczekiwań względem zagranicznego stażu, podpisanie umów i wypełnienie CV Europass. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, zresztą, zupełnie naturalnie, gdyż to jest niezwykłe wydarzenie w ich życiu. Dla większości z nich to pierwsza podróż za granicę i niewątpliwie wielka szansa dla ich rozwoju tak zawodowego jak i osobistego.
Wypełnione CV zostały przesłane do naszego Partnera w celu określenia adekwatnych miejsc stażu w odniesieniu do profilu każdego z uczestników.
Uczniowie otrzymali hasło dostępu do platformy OLS, gdzie czeka na nich test biegłości językowej oraz kurs dostosowany do określonego poziomu znajomości języka angielskiego.

Więcej informacji w zakładce ERASMUS+