Aktualności › „Cała Polska czyta dzieciom” - młodzież ze Skłodowskiej w przedszkolu

Dnia 16 października uczennice z klasy I Technikum Hotelarskiego odwiedziły zaprzyjaźnione Przedszkole Integracyjne Nr 4 w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Młodzież przygotowała dla przedszkolaków kolorowe książeczki z tekstami z baśni. Maluchy z zaciekawieniem słuchały o przygodach bajkowych bohaterów. Uczennice zostały zaproszone do przedszkola na wspólne zabawy i wróżby andrzejkowe.