REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Harmonogram badań lekarskich

Poniżej w pliku PDF zamieszczamy REGULAMIN rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie

Szanowni  Rodzice!
Drodzy uczniowie szkół podstawowych!

PRZYPOMINAMY, ŻE PIERWSZYM KROKIEM W REKRUTACJI JEST  ZALOGOWANIE SIĘ W SYSTEMIE NABORU ELEKTRONICZNEGO.

ZNAJDZIECIE TAM INSTRUKCJĘ CAŁEGO PROCESU REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE WYSZKOWSKIM.

Elektroniczna rekrutacja do szkół ponadpodstawowych rozpocznie się 15 CZERWCA 2020r. od godz. 08.00 i potrwa do 10 lipca do godz. 15.00

PONIŻEJ W OBRAZKU ZAMIESZCZAMY PRZYDATNY LINK

Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować, podpisać (kandydaci i rodzice) i dostarczyć do naszej szkoły.

Przy wejściu do szkoły zostanie umieszczona specjalna URNA z  napisem REKRUTACJA, do której należy wrzucić wniosek
!!! W razie jakichkolwiek trudności PRZYJDŹCIE DO NASZEJ SZKOŁY ZACHOWUJĄC ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
MY POMOŻEMY WAM W REJESTRACJI !!!

Poniżej w pliku PDF zamieszczamy Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
MEN ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

SKŁODOWSKA to szkoła dla Ciebie! ZAPRASZAMY.

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie