PROJEKT "DOBRE KOMPETENCJE -LEPSZY START"

Celem głównym projektu jest zwiększenie do 30.11.2023 r. zdolności do zatrudnienia 212 uczniów (115M/97K) oraz doskonalenie umiejętności i kompetencji 41 nauczycieli (29K/12M) przedmiotów zawodowych 4 szkół zawodowych z 2 placówek edukacyjnych powiatu wyszkowskiego.

Zadanie 1. Zwiększona została liczba staży uczniowskich umożliwiających nabywanie kompetencji zawodowych w rzeczywistym środowisku pracy. Ogółem w stażach uczniowskich wzięło udział 198 uczniów i uczennic (90 uczniów i uczennic z ZS Nr 1 w Wyszkowie, 108 uczniów i uczennic z CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie).

Zadanie 2. Zwiększona została liczba zajęć kształtujących u uczniów i uczennic kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne niezbędne na rynku pracy.

Łącznie zajęcia przeprowadzone zostaną dla 222 osób (100 uczniów i uczennic z ZS Nr 1 w Wyszkowie, 122 uczniów i uczennic z CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie).

"Dobre kompetencje  - lepszy start"

Rekrutacja do projektu

Realizacja projektu