Twoja zawodowa przyszłość

Zakładka ta kierowana jest do uczniów klas kończących szkołę,
w szczególności do maturzystów.

Z pewnością stawiacie sobie pytania: jaka będzie matura, jaką strategię wybrać, by prowadziła na dobre studia, czym kierować się w ocenie interesujących Was uczelni i kierunków.

Może warto skorzystać z informatorów dla maturzystów, które oferujemy Wam w gabinecie Szkolnego Doradcy Zawodowego.

Przyjdź i zapoznaj się z ofertami edukacyjnymi uczelni wyższych. Pamiętaj, że warto mieć ambitny cel - poprzeczkę zawieszoną powyżej stanu "na dziś". Przed Tobą czas na doprecyzowanie CELU, na podporządkowanie mu działania! Trzymamy kciuki za powodzenie!

Bogusława Pawelska-Kozon

Katarzyna Zglinicka Szkolni