OFERTA EDUKACYJNA 2020/2021

Drodzy uczniowie szkół podstawowych!

Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie jest właśnie dla WAS! Jesteśmy otwarci dla młodych ludzi z pasją, gdyż wierzymy, że tacy uczniowie będą się u nas czuli wyjątkowo.

Kim jesteśmy?

ZS Nr 1 w Wyszkowie to szkoła z bogatą historią i wyjątkową atmosferą. Jednocześnie stawiamy na nowoczesność - właśnie tak podchodzimy do nauczania. Pozwolimy Ci rozwinąć skrzydła i odkryć Twoje zdolności.

Przygotowaliśmy dla Ciebie klasy LO, Technikum oraz Szkoły Branżowej, które poszerzą Wasze horyzonty.

Nasi uczniowie i absolwenci biorą czynny udział w życiu szkoły - wspieramy takie inicjatywy, gdyż wierzymy, że aktywność i zapał do działania są na wagę złota. Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą edukacyjna na stronie internetowej. Życzymy Wam, abyście dokonali właściwego wyboru, ale jednocześnie liczymy na to, że wybierzecie Skłodowską. Czekamy na Was!

OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE: