Aktualności › Program profilaktyczny ,, Wybierz właściwą stronę Internetu”
  Dnia 14.11.2018 r. odbył się program profilaktyczny poświęcony tematyce bezpieczeństwa w Internecie: ,,Wybierz właściwą stronę Internetu ‘’.
Sam w sobie Internet nie jest ani zły, ani dobry – jest po prostu narzędziem… Tak jak np. samochód, który ułatwia i przyspiesza komunikację, ale z jego używaniem wiąże się pewne ryzyko. Nasze bezpieczeństwo jest w dużym stopniu zależne od zachowania innych ludzi. Konieczne staje się więc, zarówno na drodze, jak i w cyberprzestrzeni, stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Wiele zależy również od nas samych , nie należy więc poruszać się w Sieci nie przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa.
W programie profilaktycznym udział wzięli uczniowie z klas: I LOS i II LOS pod kierunkiem nauczycieli pani Magdaleny Olton i pani Aldony Tolak.