Aktualności › XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Dnia 21.11.2018r.  odbył się szkolny etap „Ogólnopolskiej Olimpiady
Promocji Zdrowego Stylu Życia”
.

Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie . Uczestnicy olimpiady musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Do etapu rejonowego przygotuje się Michał Grądzik z klasy IV TGB, który otrzymał najwyższe wyniki.

Gratulujemy Michałowi i życzymy dalszych sukcesów.!!!

Organizatorzy- nauczyciele Agnieszka Szczęsna i Aneta Kasjaniuk- Pawlak