Aktualności › Uczniowie ZS Nr 1 na Jubileuszu 50 “ lecia Szpitala Powiatowego w Wyszkowie

Dnia 18.10.2013 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1  uczestniczyli w obchodach 50 – lecia Szpitala Powiatowego w Wyszkowie.

Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w uroczystoŚci. Oficjalną częŚć w OŚrodku MOSIR prowadzili : Katarzyna Rudnik z kl. III LSO, Magda Sarnacka z kl. II TH oraz Adam Rosiński z kl. II TPCG. Było to dla nich inspirujące i niezapomniane przeżycie.

Nad całoŚcią prac związanych z przygotowaniem uczniów oraz  ich wystąpieniem publicznym czuwała pedagog szkoły – Marianna Popławska.

W imprezie wzięli udział również uczniowie klas II Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz III Technikum organizacji usług gastronomicznych.

To Świetna okazja do zaprezentowania zdobytych umiejętnoŚci kelnerskich w Środowisku lokalnym. Uczniowie w pięknych strojach kelnerskich pomagali  w obsłudze goŚci podczas poczęstunku, zdobywając nowe doŚwiadczenia zawodowe.

Za przygotowanie uczniów do tej częŚci uroczystoŚci oraz opiekę w czasie jej trwania była odpowiedzialna Agnieszka Szczęsna – nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych.