Aktualności › KODUJ Z GIGANTAMI

Koduj z Gigantami

Drodzy Uczniowie,jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na warsztaty Koduj z Gigantami właśnie ruszyły.

Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania, niezależnie od miejsca zamieszkania czy sytuacji finansowej.

W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, uczniowie skupią się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności, poprzez wzbudzanie pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online i potrwają od 17 lutego.

Zapraszamy młodzież do 18 roku życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Aby wziął udział w zajęciach wystarczy indywidualnie zapisać się na stronie: http://www.kodujzgigantami.pl.

Anna Kozon