Aktualności › BÓG SIĘ RODZI

"BOG SIĘ RODZI"

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem które są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek w naszej szkole. Ta niezwykła tradycja obecna jest  w Skłodowskiej od wielu lat a podniosłe i wyjątkowe chwile wzmacniają serdeczne relacje między ludźmi. Wśród pięknej świątecznej aranżacji, narratorzy, aktorzy  oraz osoby śpiewające i grające w montażu słowno-muzycznym przenieśli nas do Betlejem, aby cala społeczność szkolna po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi, Józefa i Dzieciątka Jezus. Wyśpiewane przez nasze zdolne  uczennice pastorałki i  kolędy, napełniły wszystkich radością i sprawiły, że poczuliśmy nastrój zbliżających się świąt. Na zakończenie pan Dyrektor złożył wszystkim obecnym, serdeczne życzenia świąteczno- noworoczne.