Aktualności › DZIEŃ SPORTU W SKŁODOWSKIEJ

DZIEŃ SPORTU W SKŁODOWSKIEJ

W piątek 15 września 2023 r. społeczność ZS1 uczestniczyła w inauguracji roku sportowego 2023/2024. W ten przepiękny, słoneczny dzień uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zgromadzili się na Orliku, aby wziąć udział w przygotowanych przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego grach i zabawach. Piątkowe konkurencje rozpoczęto od tradycyjnej rozgrzewki, po której został odtańczony taniec Belgijka. Uczniowie chętnie próbowali swoich sił w wielu licznych konkurencjach takich jak: turniej piłki koszykowej, piłki plażowej, zabawy naukowe przy muzyce, zabawy integracyjne dla klas pierwszych, bieg ze skakanką, bieg z kubkiem i wodą na rakietce badmintona oraz rzuty do celu, czy tez wyścig z szarfą i kołem hula hop. Ten dzień przyniósł wszystkim wiele radości i uśmiechu.