Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w dniu 4 września 2023 r. o godz. 9 00 w sali gimnastycznej.
Wykaz sal na spotkania klas pierwszych
z wychowawcą w dniu 04 września 2023 r. o godzinie 815
L.p.
|
Sala
|
Klasa
|
Wychowawca
|
1.
|
200
|
I LLa Liceum Ogólnokształcące – lingwistyczno-dziennikarska
|
Edyta Bocian
|
2.
|
201
|
I LLb Liceum Ogólnokształcące – lingwistyczno-dziennikarska
|
Marta Pawlak
|
3.
|
109
|
I LOP Liceum Ogólnokształcące –
prawno-administracyujna
|
Marzena Strzemieczna
|
4.
|
108
|
I LOS Liceum Ogólnokształcące –
społeczno - przyrodnicza
|
Anna Ludwiczak
|
5.
|
105
|
I TAa – Technik Architektury Krajobrazu
|
Małgorzata Bajowska
|
6.
|
107
|
I TAb – Technik Architektury Krajobrazu
|
Katarzyna Chorążewicz
|
7.
|
204
|
I TB -Technik Budownictwa
|
Maria Czestkowska
|
8.
|
203
|
I TG -Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
|
Katarzyna Ostrowska
|
9.
|
102.
|
I TCP- Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej
|
Sylwia Abramczyk
|
10.
|
205
|
I BS – Branżowa Szkoła I stopnia – wielozawodowa
|
Agnieszka Lutkowska
|
Po spotkaniu uczniowie klas pierwszych przechodzą z wychowawcami
/z krzesłami/ do sali gimnastycznej na uroczystość rozpoczęcia
roku szkolnego 2023/24.
Pozostałe klasy spotkają się z wychowawcami po uroczystości szkolnej
w wyznaczonych salach.
Wykaz sal na spotkania klas z wychowawcami
w dniu 04 września 2023 r, ok godz. 9.45
L.p.
|
Sala
|
Klasa
|
Wychowawca
|
1.
|
106
|
III LOL
|
Karina Gnatkowska
|
2.
|
109
|
II LOP
|
Milena Czarnik
|
3.
|
100
|
IV LPp
|
Ewelina Błachno
|
4.
|
101
|
IV TCp
|
Iwona Kordyszewska-Stryjek
|
5.
|
105
|
IV LLp
|
Marzanna Siemienowska
|
6.
|
05
|
IV THT
|
Olga Szewczyk
|
7.
|
108
|
V TBp
|
Jacek Pyt
|
8.
|
107
|
III LOS
|
Katarzyna Zglinicka
|
9.
|
202
|
II TK
|
Agnieszka Stępień
|
10.
|
01
|
III BSp
|
Grzegorz Siemienowski
|
11.
|
208
|
V TCp
|
Agnieszka Motyka
|
12.
|
205
|
II TA
|
Katarzyna Ropelewska
|
13.
|
207
|
V TTp
|
Magdalena Olton
|
14.
|
204
|
IV LSb
|
Anna Kordyszewska
|
15.
|
206
|
IV TBp
|
Ewa Nowak-Kowalska
|
16.
|
03
|
II LLb
|
Joanna Urbanik
|
17.
|
02
|
II TCP
|
Iwona Kulasińska
|
18.
|
14
|
III TK
|
Grażyna Bieniawska
|
19.
|
103
|
IV TGp
|
Ewa Omelianowicz
|
20.
|
201
|
IV LSa
|
Bożena Pikora
|
21.
|
04
|
II TG
|
Marzena Kulesza
|
22.
|
203
|
II TTp
|
Danuta Książek
|
23
|
102
|
III TC
|
Katarzyna Dymczyk
|
24
|
200
|
II LOS
|
Marzena Getka
|
25.
|
06
|
III TOT
|
Urszula Salwin
|
26.
|
09
|
V TGp
|
Katarzyna Grabska
|
27.
|
Świetlica
|
II LLa
|
Sylwia Wojciechowska
|
28.
|
Bursa
|
III TG
|
Tomasz Salwin
|
28
|
Sala gimnast.
|
II BS
II TB
|
Piotr Wyszyński
Anna Gałązka - Rytelewska
|
|