Aktualności › DLA NIEPODLEGŁEJ

Dla upamiętnienia powrotu Polski na mapy świata po 123 latach zaborów obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Żeby uczcić to wydarzenie uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji „Szkoła do hymnu” 2022. 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 młodzież Zespołu Szkół Nr 1 podczas uroczystego apelu odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”.
Montaż słowno - muzyczny z okazji 104 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę przygotowali uczniowie z klas: III L Pp i II TB pod kierunkiem Pani Katarzyny Ostrowskiej i Olgi Szewczyk. Społeczność szkolna miała okazję przypomnieć sobie historię naszej ojczyzny i wysłuchać pieśni patriotycznych w wykonaniu swoich utalentowanych koleżanek i kolegów.

Opracowała: Katarzyna Ostrowska