Aktualności › SKŁODOWSKA RZĄDZI W POWIECIE

29.09. 2022r. w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej -Curie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego w piłce nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych. Z przyjemnością informujemy ze reprezentacja naszej szkoły zajęła I Miejsce.

Skład: Jakub Gut 3L0l, Marcel Jezierski 4TCP, Adam Zakrzewski 3TBp, Igor Świderek 4TBp, Szymon Mianowski 4TBp, Kamil Wojtaszek 2Tb, Krzysztof Michalik 2TB, Rafał Łysik 2TG, Wiktor Pietrzykowski 1Tb, Adrian Bukowiecki 3THT,

Wyniki meczy.ZS1-Długosiodło 4-0, ZS1-L.O.Norwid 3-1, ZS1-ZS3 1-1, ZS1-Ceziu Kopernik 2-0