Aktualności › What’s up Quad? KONKURS

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o., jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie z siedzibą w Wyszkowie, ogłasza drugą edycję konkursu What’s up Quad? – inicjatywę adresowaną do uczniów szkół średnich dwóch powiatów: wyszkowskiego i pułtuskiego.
O konkursie
W konkursie What’s up Quad? uczestnicy posługują się wyłącznie językiem angielskim oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. praca nad projektem i praca zespołowa.
Uczestnicy tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji przed młodzieżą stawiamy zadanie realizacji wizji przyszłości i odpowiedzenie na pytanie, jak będzie wyglądał Quad za 10 lat. W realizacji zadania każdemu zespołowi towarzyszy opiekun – nauczyciel języka angielskiego.
Technika wykonania projektu jest dowolna – może to być tekst, prezentacja multimedialna, film, wywiad, animacja poklatkowa, quiz, rysunek. Projekt może wykorzystywać jedną formę, lub łączyć wiele technik w kreatywny sposób.
Na uczestników konkursu, a także opiekunów zespołów projektowych, czekają atrakcyjne nagrody.
Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Powiatu Wyszkowskiego, Pan Jerzy Żukowski. Partnerami konkursu są: Szkołą Języka Angielskiego The Lighthouse English Centre w Wyszkowie oraz Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu.
Regulamin konkursu, jego harmonogram (konkurs rozstrzygamy 02.04.2020 r.), formularz zgłoszeniowy i informacje o nagrodach znajdują się na stronie What’s up Quad: https://www.quadgraphics.pl/konkurs