Quizy interaktywne

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego proponujemy uczniom naszej szkoły naukę przez zabawę.

Skąd ten cytat?”

Zamieszczamy kolejny link do quizu, w którym zmierzycie się z cytatami pochodzącymi z kanonu szkolnych lektur. Sprawdź, czy znasz ich źródło.

Zespół nauczycieli języka polskiego

Poniżej znajdują się linki do quizów interaktywnych o różnorodnej tematyce związanej z językiem, gramatyką i literaturą, przygotowanych przez uczniów klasy 2LSb pod kierunkiem Pani Edyty Bocian.  Zachęcamy do rozwiązywania quizów, zabawy i jednocześnie sprawdzenia swojej wiedzy.

Na stronie  www.learningapps.org  znajdziecie dużo więcej tego typu quizów, rebusów i krzyżówek. Możecie również sami stworzyć dowolny quiz, korzystając z gotowych szablonów. Zachęcamy do zabawy.

Zespół Nauczycieli języka polskiego