Aktualności › Spacer po Starym Mieście- wycieczka klas I TA i III TTp

24 września 2021r. uczniowie klas I TA oraz III TTp wraz z opiekunami: Beatą Mizińską- Zgarni, Magdaleną Olton i Arturem Szydlikiem wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Warszawskiej Starówki. Od 1980r. Stare Miasto znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO jako unikatowy przykład odbudowy niemal całkowicie zniszczonego zespołu historycznego. Na naszej trasie były prawdziwe symbole Warszawy: Kolumna Zygmunta, Archikatedra św. Jana, pomnik Warszawskiej Syrenki a także Rynek Starego Miasta, malownicze uliczki, mury obronne.
Kolejnym etapem wycieczki był wspólny obiad w kompleksie handlowym – Atrium Targówek oraz seans filmowy w Multikinie.

Zdjęcia w Galerii