WSPOMNIENIA ZE SKŁODOWSKIEJ

i przyjaciele Zespołu Szkół Nr 1
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Wyszkowie

Zwracamy się do Was z gorącą proŚbą o nadsyłanie wspomnień o latach nauki i pracy spędzonych w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Wyszkowie.

Niewątpliwie Wasze wspomnienia uŚpione gdzieŚ w szufladach serc, na pamiątkowych fotografiach staną się dla nas lekcją historii o ZS Nr1, o „Skłodowskiej” .

Najciekawsze zamieŚcimy na stronie internetowej naszej szkoły.

Wspomnienia, fotografie oraz inne materiały prosimy wysyłać na adres e-mail wspomnieniazesklodowskiej@gmail.com  podpisując je imieniem i nazwiskiem, podając rok ukończenia nauki lub lata pracy w naszej Szkole.

Pod przesyłanymi materiałami koniecznie prosimy o dopisanie zdania: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, ewentualnie wizerunku (w przypadku nadsyłania zdjęć) - w ramach publikacji na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.