Od 02.12.2017 do 28.12.2017 uczniowie klasy pierwszej Technikum Grafiki iPoligrafii Cyfrowej oraz klasy pierwszej i drugiej II Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyli w zajęciach dodatkowych z informatyki. Prowadzącymi zajęcia były: Anna Kozon oraz Monika Studniarz.

Program zajęć miał na celu podwyższenie kluczowych kompetencji uczestników szkolenia z zakresu informatyki, które mogą wykorzystać w dalszym procesie kształcenia lub w przyszłej pracy zawodowej.

Podczas kolejnych spotkań uczniowie chętnie poznawali nowe zagadnienia dotyczące informatyki oraz z zainteresowaniem realizowali ćwiczenia zaproponowane przez nauczyciela prowadzącego.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników szkolenia.

Anna Kozon, Monika Studniarz