Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

Od 11 XII 2017 do 22 XII 2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się zajęcia w ramach programu "Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiego" Zadanie 3 dotyczące zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z chemii.

W zajęciach o wymiarze 20 godzin, w tym 10 godzin zajęć teoretycznych i 10 godzin ćwiczeń uczestniczyli uczniowie z klas II LOS, I LOS, II TCP, II TGa, III TGb. Ogółem 15 osób. Uczniowie stwierdzili, że chemia nie jest taka trudna, jak się wydaje i jest bardzo ciekawa.