Zajęcia z języka niemieckiego z wykorzystaniem ICT

Zajęcia z języka niemieckiego z wykorzystaniem ICT w ramach projektu „Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiego” prowadzone były w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie w okresie styczeń 2019r. - marzec 2019r. w wymiarze 30 godzin każda grupa. Wsparciem objęte zostały dwie grupy uczniów:
Grupa I – 10 uczniów  z klasy II Liceum Ogólnokształcące o Profilu Socjalnym, w tym  8 dziewcząt i 2 chłopców.
Grupa II – 10 uczniów: jeden uczeń z II Technikum Obsługi Turystycznej  i   9 uczniów z II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych w tym 6 chłopców i 3 dziewczęta.
Prowadząca obie grupy: Magdalena Gorczyńska.
Zajęcia te były okazją do poszerzania posiadanej wiedzy, jak również do sprawdzenia zdobytych umiejętności w praktyce poprzez połączenie ICT z nauką języka obcego.