Zilija w kurpiowskiej chacie

W ramach współpracy Szkół zrzeszonych do Klubu Przodujących Szkół oraz kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia w dniu 7 grudnia 2018 r. odbyła się wspaniała uroczystość w Szkole Podstawowej Nr 2 w Ostrołęce, w której uczestniczyli Dyrektor szkoły Pan Marian Popławski, przewodnicząca Szkolnego Klubu Przodujących Szkół Pani Sylwia Wojciechowska oraz uczennica z klasy  2 LOP Patrycja Torbińska. Występy młodych artystów, radosne dekoracje oraz  wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły  wszystkich gości oraz społeczność szkolną w świąteczną atmosferę zbliżających się dużymi krokami Świąt.
Tradycyjnie w ramach świątecznej  uroczystości uczniowie ze szkół klubowych, którzy w ostatnim roku wykazali się wysokimi wynikami w nauce, zaangażowaniem na rzecz klasy i szkoły otrzymali z rąk Przedstawicieli Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Ostrołęce  zapomogo – stypendium.