20 lat mineło...

"20 lat minęło ...” - pod takim hasłem odbyła się uroczystość w 3 Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce, w której uczestniczyły wicedyrektor Pani Elżbieta Mańko oraz przewodnicząca szkolnego koła Klubu Przodujących Szkół Sylwia Wojciechowska. Zaproszonych gości, przyjaciół szkoły oraz społeczność szkolną powitał dyrektor szkoły Pan Waldemar Salis. Podczas tak wspaniałego wydarzenia przypomniano historię szkoły a także największe dokonania i sukcesy uczniów oraz nauczycieli.
Występy artystyczne, pieśni w wykonaniu chóru Ars Longa oraz wzruszające wspomnienia absolwentów szkoły wprowadziły wszystkich w niezwykły nastrój.