Zajęcia z języka angielskiego z wykorzystaniem ICT w ramach projektu „Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiego” prowadzone były w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie w okresie październik 2018r. – grudzień 2018r. w wymiarze 30 godzin. Wsparciem objęte zostały trzy grupy uczniów:

Gr. 1 – 10 uczniów  z klas II i III Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych, Budowlanego, Usług Gastronomicznych i obsługi turystycznej (9 chłopców i 1 dziewczyna) – prowadzący: Stanisław Ponichtera

Gr.2– 10 uczniów  z klasy II Technikum Usług Gastronomicznych (3 chłopców i 7 dziewcząt) – prowadzący: Katarzyna Ropelewska