Aktualności › Dodatkowy termin badania

Serdecznie zapraszam kandydatów na uczniów na rok szkolny 2019/2020 na badania lekarskie medycyny pracy w dniu:

30.08.2019 r. godz. 9.00 - 16.00 - dotyczy Technikum po gimnazjum, Technikum po szkole podstawowej, Szkoły Branżowej I stopnia po szkole podstawowej i gimnazjum.

Jednocześnie zapraszam na uroczystą inaugurację Nowego Roku Szkolnego 2019/2020 w dniu 02.09.2019 o godz. 9.00.

Uczniów klas pierwszych zapraszam na spotkanie z wychowawcami klas o godz. 8.30

Życze Wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz urlopów dla nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie.

Marian Popławski - dyrektor