Aktualności › Nowe kompetencje inwestycją w przyszłość

Informujemy, że zostało ogłoszone zapytanie ofertowe na świadczenie usług szkoleniowych w zakresie prowadzenia warsztatów/zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczestników  i uczestniczek projektu Powiatu Wyszkowskiego pn. „Nowe kompetencje inwestycją w przyszłość” realizowanego przez Powiat Wyszkowski, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów z możliwością składania ofert do dnia 16 sierpnia do godziny 10.00.

W załączeniu zapytanie ofertowe wraz z wymaganymi załącznikami oraz link do zapytania umieszczonego na BIPie Powiatu Wyszkowskiego: http://www.bip.powiat-wyszkowski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=8113 .

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiam,

Marian Popławski