Aktualności › praca dla absolwentów i uczniów

Szanowny Absolwencie:)

Graruluję ukończenia nauki w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie. Wierzę, że egzamin maturalny i egzaminy z kwalifikacji zdacie pomyślnie. Przecież jesteście na to wyzwanie dobrze przygotowani. Cały czas trzymam za Was kciuki.

Jeśli jesteście zainteresowany pracą, szkoła dysponuje kilkoma ofertami złożonymi przez pracodawców. Dotyczy branży budowlanej, gastronomicznej i hotelarskiej. Z ofertami można się zapoznać u dyrektora szkoły.

Marian Popławski - dyrektor