Aktualności › Wakacje

Zbliżają się wakacje. Jeszcze tylko 3 dni nauki. Wasza obecnośc na zajęciach będzie świadczyła o poziomie odpowiedzialności a jednocześnie wdzięczności za wspólnie realizowane działania edukacyjne i wychowawcze. Szkoła nieustannie podejmuje działania wychowawcze i profilaktyczne, w tym eliminujące zagrożenia i wzmacniające pożądane zachowania zapewniające uczniom bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne. Rodzice muszą być pewni, że ich dzieci zostana otoczone właściwą opieką, dbałością i troską. Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 2018/19 i rozpoczęcia wakacji składam wszystkim Koleżankom i Kolegom Nauczycielom i Pracownikom Skłodowskiej oraz Szanownym Rodzicom i Drogim Uczniom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku. Życzę dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. Życzę, byśmy wszyscy mogli się we wrześniu spotkać w szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Marian Popławski