Aktualności › ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH MATURALNYCH

WIĘCEJ ZDJĘĆ  W GALERII
26 kwietnia 2019 roku o godzinie 14.00 w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie po raz ostatni zabrzmiał głos dzwonka dla tegorocznych maturzystów. Spędzili oni w murach tej szkoły 3 i 4 lata. Opiekę wychowawczą nad grupą 162 uczniów z 7 klas pełnili: Anna Sawiak, Magdalena Olton, Maria Czestkowska, Justyna Sobczak, Agnieszka Motyka, Marzena Strzemieczna i Jacek Pyt.
Gospodarzem uroczystości był dyrektor – pan Marian Popławski, który powitał zebranych. Tego dnia, był z nami pan Jerzy Ausfeld - sekretarz powiatu wyszkowskiego, Paweł Deluga -członek zarządu powiatu. Na sali, wśród 162 abiturientów, byli również wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.
Po raz ostatni do maturzystów swoje słowa skierował dyrektor, pan Marian Popławski życząc powodzenia w życiu, nie zapominając jednak o sukcesach uczniów.
Kolejno, z ciepłymi  życzeniami do abiturientów, wystąpili: pan Jerzy Ausfeld , ksiądz Karol Skrodzki i pani Danuta Rogalska– przewodnicząca Rady Rodziców. W imieniu wszystkich absolwentów podziękowania złożyła Patrycja Szczęsna, która ze szczerym wzruszeniem wspomniała pobyt w macierzystej szkole.

Nadszedł czas na najsympatyczniejsze nagrody, czyli uwieńczenie uczniowskiej pracy i wysiłku świadectwami z biało-czerwonym paskiem. 3 i 4 letni cykl nauki jako wyróżnieni ukończyli:
III LOP
  • Sylwia Domalewska –  5,41
  • Patrycja Szczęsna –  5,06
  • Iwona Cyrych – 5,0
  • Natalia Prusik – 4,88
  • Katarzyna Książek – 4,82
  • Magdalena Fidelis – 4,76
  • Oliwia Szymańska – 4,76
III LOS
  • Sandra Bala – 5,00
  • Kamila Kozon – 4,76
IV TGa
  • Agnieszka Kurowska  – 4,86
  • Karolina Osytek –  4,79
IV TCPG
  • Piotr Kozon  – 4,77
IV TH
  • Paulina Chodyna – 5,22
  • Patrycja Puławska – 4,96

Najlepsi sportowcy wyróżnieni statuetką za szczególną aktywność w zawodach i igrzyskach sportowych:

• Łada Klaudia, Wójcik Urszula, Zalewska Wiktoria, Zalewska Weronika, Pawłowska Natalia, Kulesza Patrycja, Szczęsna Patrycja, Kulesza Klaudia, Domalewska Sylwia, Jezierska Natalia, Michalak Sandra, Przybyłowska Sandra, Wojtkowski Kacper, Wojtkowski Karol, Roguszewski Damian, Wiśniewski Wiktor, Deptuła Patryk, Archacki Sebastian, Grabowski Błażej, Kanclerz Adrian, Owsianko Michał, Ksiażek Piotr, Drózd Paweł, Makarewicz Jakub, Grzybowski Miłosz, Wysocki Marcel.

Nagroda za 100% frekwencję: Agnieszka Sadkowska kl. III LOS

Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego: Patrycja Puławska i Patrycja Szczesna

Nagrody Rady Rodziców: Sylwia Domalewska i Paulina Chodyna

Wręczono także podziękowania rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły.

Najbardziej wyczekiwaną przez abiturientów chwilą, było otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły. Każdy z absolwentów z uśmiechem na twarzy trzymał w dłoni owoc własnej pracy.

Opracowała :
    Magdalena Olton