Aktualności › Zaproszenie dla maturzystów!

Zaproszenie dla maturzystów!

Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2019 – organizowany z sukcesem od wielu lat znany jest w krajowym i zagranicznym środowisku edukacyjnym jako wydarzenie o najwyższej renomie. Salon odbędzie się w dniach 8-9 marca 2019 r.w godz. 9.00-15.00 w  Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Marcowy Salon to więcej niż targi – to wielopłaszczyznowe wydarzenie, podczas którego młodzi ludzie mogą nie tylko porozmawiać i zapoznać się z ofertą wystawców, ale również uczestniczyć w rozbudowanym programie spotkań, seminariów i prezentacji.

W programie m.in. :

Matura 2019, wszystko o maturze, czyli jak zdać i dostać się na studia, cykl prezentacji maturalnych z poszczególnych przedmiotów przygotowanych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, Rekrutacja na studia 2019/2020, prezentacje zasad przyjęć i warunków kształcenia na różnych, typach uczelni publicznych i niepublicznych, spotkania dla maturzystów, nauczycieli i z przedstawicielami uczelni akademickich o zasadach naboru na studia stacjonarne w najbliższym roku akademickim. Ponadto warsztaty dla maturzystów jak pokonać maturalny stres oraz spotkanie z doradcami zawodowymi na temat wyboru ścieżki kształcenia dopasowanej do własnych predyspozycji.

Więcej o salonie: http://salon.perspektywy.pl/2019/24-salon-edukacyjny/145-edukacja-na-salonie

Może warto skorzystać J

Szkolny doradca zawodowy