Aktualności › KWIATY I WIERSZE DLA BABCI I DZIADKA

21 stycznia w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi odbyła się po raz kolejny niezwykła Gala ,,Kwiaty i wiersze dla Babci i Dziadka”.

Julia Rudnik z klasy II LOS została laureatką XXV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Kwiaty dla Babci i Dziadka” zdobywając nagrodę specjalną w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczennica z rąk Honorowej Babci i Honorowego Dziadka, którymi w tym roku zostali mecenas Zbigniew Wodo wraz z małżonką otrzymała bardzo cenną nagrodę – laptopa.

Na uroczystej Gali obecni byli także inni wspaniali goście: aktorka telewizyjna Teresa Lipowska, która jednocześnie była przewodniczącą Jury Konkursu Literackiego ,,Wiersz o Babci i Dziadku”, Pani Zofia Grzebisz – Nowicka – Przewodnicząca Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole oraz laureaci wraz z opiekunami, którzy przybyli na Galę z całej Polski.

Naszej uczennicy podczas uroczystości towarzyszyli Dyrektor Szkoły Pan Marian Popławski oraz nauczycielka Sylwia Wojciechowska.

Julii bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.