Aktualności › Turniej w piłkę nożną w ramach PISSP

12.10.2018 r. na obiektach sportowych Z S 1 rozegrano w ramach PISSP turniej piłki nożnej szkół   ponadgimnazjalnych. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Marian Popławski dyrektor  Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.  W poczcie  olimpijskim wystąpili zawodnicy ze Skłodowskiej  - zwycięzcy współzawodnictwa z  ubiegłego roku.  Ponad sześć godzin trwała rywalizacja sportowa pomiędzy sześcioma reprezentacjami  szkół ponadgimnazjalnych powiatu wyszkowskiego.  Wysoki poziom umiejętności indywidualnych i zespołowych, ogromne emocje, wola walki, zaangażowanie, piękne bramki, zachowane zasady bezpieczeństwa i fair play dominowały na boisku "Orlik".

W grach grupowych uzyskano następujące  wyniki: CEZiU - TPU  1-0,   ILO - ZS Długosiodło  6-0,

CEZiU- ZS1  0-3, ILO- ZS3   2-1, TPU - ZS1  1-4,  ZS Długosiodło -  ZS3  2-2

półfinał:  CEZiU - ILO  0-0 dogrywka  1-0,  ZS1 - ZS3 2-0

mecz o  III  m   - CEZiU  -  ZS 3  2-1

mecz o  I   m   ILO - ZS 1  4-2

Najlepszym zawodnikiem został  Filip Bućko z ILO, który z  6-ma  bramkami został najlepszym strzelcem turnieju.  Bramki dla Naszej Szkoły zdobyli - Bartosz Wojtaszek - 3, Tomasz Radzki -2, Dawid Kamiński - 2, Adrian Kanclerz, Patryk Szymczak , Paweł Drózd po 1. Ponadto Skłodowską  reprezentowali- Błażej Grabowski,  Karol Chrupek, Wojciech Bereda, Damian Roguszewski,  Dawid Karp, Patryk  Paż,  Marcel Wysocki,   trener Jan Majewski

Na zakończenie zawodów zespoły otrzymały puchary , dyplomy i medale, które wręczyli Pan Adam Mróz Wicestarosta Wyszkowski i Pani Maria Gajewska Dyrektor POKiS.

opracował Jan Majewski