Aktualności › Rozpoczęcie roku 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie  serdecznie zaprasza Uczniów, Nauczycieli na inaugurację Nowego Roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się w dniu 04.09.2017r. w sali gimnastycznej.

Porządek inauguracji:

• godz. 8.15 – spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami klas w przydzielonych salach edukacyjnych
  • godz. 9.00 – inauguracja Nowego Roku Szkolnego w Sali gimnastycznej
  • godz. 10.00 – spotkania wychowawców klas drugich i starszych z wychowawcami klas w przydzielonych salach lekcyjnych.