Aktualności › Technik farmaceutyczny - szansą na Twoją ścieżkę zawodową

Wszystkim absolwentom Skłodowskiej gratuluję zdania matury 2016. Pragnę wyrazić przekonanie, że macie już pomysł na upragnione studia lub pracę zawodową. Powodzenia:)

Jeśli jednak masz wątpliwości co robić dalej i poszukujesz atrakcyjnego zawodu zapraszam Cię do Policealnego Studium Farmaceutycznego w Wyszkowie. Możesz tu zdobyć zawód: technik farmaceutyczny lub technik masażysta.

Szczegółowe informacje dla kandydatów do Policealnego Studium Farmaceutycznego w Wyszkowie
Rekrutacja na rok szkolny 2016/17 - zajęcia od września! Zapisz się już dziś!
Warunki rekrutacji na kierunki: technik farmaceutyczny, technik masażysta:

Do studium przyjmowani są absolwenci szkół średnich (matura nie jest konieczna) bez ograniczeń wiekowych.
Dokumenty wymagane przy zapisie:
•    podanie -> [poniżej w załącznikach],
•    świadectwo ukończenia szkoły średniej,
•    orzeczenie lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki w wybranym zawodzie (skierowanie w sekretariacie szkoły),
•    trzy zdjęcia legitymacyjne,
•    kserokopia dowodu osobistego,
•    dowód wpłaty wpisowego z nazwą studium.

Szczegóły na: