Aktualności › #lovemyapprenticeship

Uczniowie wyjeżdżający na staż do Wielkiej Brytanii – to do was skierowana jest ta oferta!

Jesteś praktykantem/praktykantką w wieku od 16 do 24 lat? Odbywasz praktyki zawodowe w dowolnym kraju UE?
W takim razie weź udział w konkursie #lovemyapprenticeship.
Jest to konkurs fotograficzno-filmowy przeznaczony dla praktykantów z całej Europy.  Organizowany jest przez Dyrekcję Generalną ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego Komisji Europejskiej
Możesz pokazać całemu światu, jak fantastyczne są Twoje praktyki, a przy okazji – wygrać nagrodę!

Na czym polega konkurs?

Zrób zdjęcie lub nakręć krótkie wideo, na którym będzie Cię widać w miejscu pracy i zamieść je na Facebooku,Twitterze lub Instagramie i podpisz „I’m taking part in the #lovemyapprenticeship contest” („Biorę udział w konkursie #lovemyapprenticeship”).

Konkurs trwa od 26 października do 23 listopada do północy czasu środkowoeuropejskiego. Następnie jury wybierze zwycięzcę spośród 10 najbardziej popularnych zgłoszeń, które otrzymały najwięcej „polubień” (na Facebooku i Instagramie) lub zostały najczęściej dodane do „ulubionych” (na Twitterze). Biorąc udział w konkursie, akceptujesz zasady regulaminu.

Co możesz wygrać?

Nagrodą główną jest dwutygodniowy kurs języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego za granicą. To doskonały sposób na zwiększenie atrakcyjności Twojego CV i odkrycie nowego miasta! Pokrywamy koszty podróży do 500 euro oraz koszty zakwaterowania (w obiektach szkolnych lub u rodziny).

Nawet jeśli nie dostaniesz się do pierwszej dziesiątki, możesz wygrać jeden z naszych 15 upominków: kijek do selfie, obiektyw typu rybie oko lub akumulator