Aktualności › Kolejna edycja bożonarodzeniowej wystawy z cyklu Najpiękniejszy Stół Wigilijny.

Dnia 4 grudnia w naszej szkole odbyła się wystawa pt. „ Najpiękniejszy Stół Wigilijny”. Celem jej było zaprezentowanie społecznoŚci szkolnej dekoracji Świątecznych. Młodzież przygotowała 8 oryginalnych dekoracji stołów Świątecznych. Każdy z nich wykonany był z dużą starannoŚcią. Wystawa była źródłem inspiracji, dla osób, które lubią dekorować własne stoły Świąteczne. Tegoroczna ekspozycja została wykonana przez uczniów klas gastronomicznych  I, II oraz IV.

Wystawa cieszyła się dużym uznaniem i jest organizowana co roku w naszej szkole w  okresie bożonarodzeniowym.
Podczas tej imprezy kulturalnej odbył się również Konkurs na „Najpiękniejszy Stół Wigilijny”. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie stoły były piękne i zasługiwały na wyróżnienie, jednak wyłoniło 3 miejsca :

• I miejsce – zajęła drużyna z nr 7- uczniowie klasy I TGb Szulkowska Małgorzata, Wardziński Paweł, Zięba Sławomir
  • II miejsce – zajęła drużyna z nr 2 – uczniowie klasy I TGa : Sakowicz Maja, Ordak Milena, Wierzchowska Magda
  • III miejsce zajęły drużyna z nr 5 i 3 – uczniowie klasy II TG oraz I TGa Stopka Anita, Rudnicki Mateusz, Wróbel Adam- kl. II TG Kamińska Natalia, Suchenek Izabela, Hawryluk Małgorzata, Ostrowski Dawid – kl. I TGa

Zwycięzcom GRATULUJEMY !!!

Organizatorami wystawy i konkursu były – Agnieszka Szczęsna oraz Aneta Kasjaniuk- Pawlak – nauczyciele przedmiotów gastronomicznych.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII