Aktualności › Konferencja podsumowująca realizację Projektu Sekrety turystyczne krajów Europy Południowej na przykładzie Włoch.

W poniedziałek 27 maja 2013r w Świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie odbyła się konferencja podsumowująca realizację Projektu „ Sekrety turystyczne krajów Europy Południowej na przykładzie Włoch”.
 W konferencji udział wzięli: Starosta Wyszkowski – Bogdan Pągowski, wicestarosta – Teresa Trzaska, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie – Dariusz Glinka, Dyrektor Zespołu Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie – Marian Popławski, koordynator Projektu – wicedyrektor Elżbieta Mańko, kierownik wyjazdu do Włoch – wicedyrektor Hanna Czajkowska, opiekun Projektu – Bożena Pikora, kierownik kształcenia zawodowego – Marzena Kulesza, przyjaciele szkoły w osobach wyszkowskich przedsiębiorców, przewodniczący Rady rodziców – Jerzy Dąbrowski, nauczyciele przedmiotów zawodowych, nauczyciele języka angielskiego, wychowawca klasy, rodzice uczniów objętych Projektem , uczestnicy stażu w Spoleto oraz młodzież szkolna klas turystycznych i gastronomicznych.

Wiecej informcji w zakładce Leonardo da Vinci - O projekcie - Podsumowanie stażu