Aktualności › Uczniowie Skłodowskiej wśród najlepszych V Edycji Konkursu Historycznego Patria Nostra

15 września 2020 r. w Warszawie w budynku Centrum Olimpijskiego PKOl zakończyła się V Edycja Konkursu Historycznego Patria Nostra. Na uroczystą Galę Finałową organizatorzy zaprosili 25 najlepszych zespołów, wśród których znalazła się również drużyna z naszej szkoły w składzie: Szymon Kmiołek, Marcel Jezierski i Piotr Suski, uczniowie klasy II TCPG.

Do konkursu przystąpiło 120 drużyn z Polski i zagranicy. Zadaniem zespołów uczniowskich było przygotowanie 40 sekundowego filmu na tematy zaproponowane przez organizatorów. Młodzież z naszej szkoły otrzymała temat dotyczący Komisji Edukacji Narodowej.

Zaangażowanie i wysiłek uczniów został dostrzeżony przez komisję konkursową  - uczniowie zdobyli 15 miejsce. Film uczniów naszej szkoły można obejrzeć TUTAJ
Najlepsze 15 filmów będzie również wyświetlanych na telebimach usytuowanych na ulicach Warszawy.

GRATULUJEMY!!!