Aktualności › Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi!

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia. Kiedy po wakacjach rozpoczynaliśmy rok szkolny 2019/2020 mieliśmy dokładne wyobrażenie jak będzie on przebiegał. Wiadomo było, że czeka nas dużo nauki, niektórzy z Was planowali udział w konkursach czy pracę w wolontariacie, a inni liczyli na sukcesy sportowe. Tymczasem życie napisało dla nas wszystkich zupełnie inny scenariusz. Przez wiele tygodni podczas zdalnego nauczania musieliście wykazać się samodzielnością i odpowiedzialnością. Był to czas wyjątkowo wytężonej pracy.

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice i Nauczyciele, za to, że przekazując młodzieży zasób wiedzy oraz określone umiejętności, wzbogacacie nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Na czas wakacji życzymy wszystkim dużo słońca, udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwego, bezpiecznego powrotu do szkoły.

Dyrektor, Wicedyrektorzy, Kierownicy oraz Przewodnicząca Rady Rodziców

List Ministra Edukacji Narodowej w załączeniu https://www.gov.pl/web/edukacja/list-ministra-edukacji-narodowej-na-zakonczenie-zajec-dydaktyczno-wychowawczych2

Obowiązujące nadal obostrzenia związane z pandemią powodują, że uroczystość zakończenia roku szkolnego będzie miała inny przebieg niż w poprzednich latach. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 dla klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia odbędzie się 26.06.2020r. o godz. 9.00 w świetlicy szkolnej, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Jednocześnie informujemy, że uczniowie klas promocyjnych otrzymają świadectwa w dniu inauguracji nowego roku szkolnego. Istnieje również możliwość indywidualnego odbierania świadectw, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z sekretariatem szkoły