Aktualności › STAŻYSTA W DZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA

STAŻYSTA W DZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA

(staż 6 miesięcy) Miejsce pracy: Wyszków

Wymagania:

•wykształcenie średnie lub wyższe (także niepełne) w zakresie: ochrony środowiska, inżynierii środowiska, gospodarki odpadami, ekologii,•komunikatywna znajomość języka angielskiego,•dobra znajomość obsługi komputera a w szczególności pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint itp.) w środowisku Windows,•chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań

Zakres zadań:

Pomoc w realizacji zadań i obowiązków związanych z ochroną środowiska na terenie zakładów Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. a w tym:

•identyfikacja aktualnych przepisów prawnych mających zastosowanie dla organizacji.

•bieżąca współpraca związana z gospodarką odpadami (odpowiednie gromadzenie imagazynowanie, przekazywanie odpadów firmom zewnętrznym, ewidencja odpadów),

•współudział w przygotowywaniu dokumentacji środowiskowej,

•współudział w projektach proekologicznych oraz pozyskiwaniu, weryfikacji i aktualizacjidecyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska,

•przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji Zintegrowanego Systemu Zarządzania,współtworzenie dokumentacji systemowej

•czas trwania stażu 6 miesięcy

•oferujemy płatny staż, w pełnym etacie godzinowym

•uczestnik stażu otrzymuje możliwość rozwoju i nauki w dużym zakładzie produkcyjnym

•oferujemy darmowy transport na trasie Warszawa-Wyszków-Warszawa i Radzymin-Wyszków-Radzymin

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Bardzo prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Stażysta w dziale ochrony środowiska”.

Jeżeli chcesz aby Twoja aplikacja była rozpatrywana także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez Quad/Graphics Europe Sp. z o. o, dopisz dodatkowo poniższą klauzulę:

,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przeprowadzanych w przyszłości, przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120 na potrzeby innych rekrutacji”.