Aktualności › Zbiórka karmy dla wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

W grudniu po raz kolejny odbyła się zbiórka karmy dla podopiecznych wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (TOZ). W akcję zaangażowały się niemal wszystkie klasy licealne i technika. Uczniowie do 20 grudnia mogli przynosić karmę dla bezdomnych psów i kotów będących pod opieką wyszkowskiego TOZ. Zebrano dziesiątki puszek karmy mokrej i wiele kilogramów karmy suchej. Uczniowie po raz kolejny udowodnili, że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny.
Zbiórkę zorganizowały Panie: Ewa Kowalska i Monika Skoczeń.