Aktualności › Konkurs Filmowy do hymnu WiP

1. Konkurs na nagranie teledysku do hymnu WiP pt. „Zrób coś”.

2. Organizatorem Konkursu Filmowego jest Gmina Wyszków we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wyszkowie oraz Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie.

3. W Konkursie Filmowym mogą wziąć udział uczniowie ze szkół znajdujących się na terenie Gminy Wyszków z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych do 19 roku życia.

4. Wymogi: czas trwania teledysku - zgodny z czasem trwania hymnu WiP (3:19), charakter profilaktyczny filmu – zgodny z tekstem hymnu WiP, dobra jakość nagrania

5. Do oceny teledysków powołuje się Komisję Oceniającą, w której skład wchodzić będą pracownicy Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz Wydziału Promocji, Kultury
i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, a także przedstawiciel Wyszkowskiego Ośrodka Kultury Hutnik.

6. Teledysk należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków, pokój 124 na płycie CD/DVD z informacją o uczestnikach teledysku, podając imiona i nazwiska oraz szkołę i klasę, do której uczęszczają.

7.Termin zgłoszeń upływa w dniu 24.01.2020r. o godzinie 15:50.