Aktualności › Światowy Dzień Turystyki 2019 pod hasłem „ŚWIĘTUJĄC RÓŻNORODNOŚĆ”

27 września obchodziliśmy w Skłodowskiej Światowy Dzień Turystyki. Obchody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W zwiazku z obchodami przygotowano liczne atrakcje. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne dotyczące turystyki lokalnej oraz międzynarodowej. Dużą popularnością cieszyła się gra „ czyja to flaga?”. Na przygotowanych wcześniej ciastkach były umieszczone flagi poszczególnych państw świata, zadaniem uczestników było podanie prawidłowej nazwy kraju znajdującego się na fladze. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi, w nagrodę można było zjeść ciastko. Młodzież ze Skłodowskiej mogła się także wykazać wiedzą biorąc udział w quizach i rozwiązując krzyżówki tematyczne. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek a dla najlepszych zespołów zostały wręczone nagrody.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz Pani Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta za przekazanie dla uczniów upominków promujących gminę Wyszków.
Do zobaczenia za rok !
W galerii krótka fotorelacja z naszego święta!

Joanna Borkowska-Sergiejuk