Aktualności › Nauczyciele ze Skłodowskiej na międzynarodowej konferencji

Nauczyciele Skłodowskiej Panie Agnieszka Motyka i Ewelina Sieńkowska uczestniczyły w międzynarodowej konferencji Entrepreneurship with eTwinning odbywającej się w dniach 4-7 lipca w Warszawie. Współpraca z innymi uczestnikami konferencji i warsztaty w których uczestniczyliśmy zaowocowały powstaniem kolejnego projektu e twining zatytułowanego „Make your future with your hands!”. Partnerami projektu są Portugalia i Łotwa.
Głównym założeniem projektu jest rozwijanie umiejętności zawodowych i przedsiębiorczości u uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczniowie każdej ze szkół uczestniczącej w projekcie wytworzą produkty na swoich zajęciach, następnie roześlą je do partnerskich szkół, tam zostaną one sprzedane a fundusze przeznaczymy na określony cel charytatywne- wspierając tym samym wolontariat działający w szkole. Projekt startuje, będzie trwał do czerwca 2020!

O wszelkich postępach naszych prac będziemy informować społeczność szkolną!

Więcej zdjęć w galerii